Нарешті сьогодні отримали з друку фотоальбом «Шумська громада. Погляд крізь об’єктив».
  Як і було заплановано, в ньому зібрані фотографії кожного села Шумської ОТГ та міста Шумськ.
  Уже в середині жовтня на відкритті громадського простору «Арт-вулик» в Шумському міському парку автори фотографій та старости сіл отримають кожен по примірнику фотоальбому.

Ідея: ІнСорс - Ініціативна ШумщинаВолодимир Плетюк
Дизайн: Віктор Смоляк (Viktor Smoliak)
Автори фотографій: Віктор Смоляк (Viktor Smoliak)Аркадій БоярськийАльбіна Павлівець (Albina Pavlivets)Олександра ГорбатюкАня Чолинець, Василь Лук’янов, Snizhana PalamarАнна Ткачук.

  Друк здійснено в рамках реалізації програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» є регіональним партнером програми DOBRE в Тернопільській області.

Програма DOBRE 

Західноукраїнський ресурсний центр 

Шумська об’єднана територіальна громада 

ІнСорс - Ініціативна Шумщина

  Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» сьогодні офіційно приєдналася до проекту «Відкривай Україну», а наша команда регіонального центру в Тернопільській області отримала свої сертифікати і вже з понеділка розпочне роботу.
  Таким чином ГО «ІнСорс» розширює територію своєї діяльності на всю Тернопільську область.

 

  12 вересня 2018 року на наших загальних зборах було прийнято одноголосне рішення про початок ребрендингу ГО«Ініціативна Шумщина», а також затверджено новий склад правління організації.
  Ми ввійшли в стадію змін, яка пов’язана із збільшенням членів нашої ГО, розширенням території та напрямків діяльності.
  Протягом наступних півроку ми будемо використовувати подвійну назву, щоб всі ці зміни для всіх пройшли легко. Також поступово ми представимо новий логотип, нові напрямки діяльності, нові проекти і багато чого іншого, не менш цікавого.
  Ми змінюємо назву, але залишаємося командою людей, які прагнуть творити зміни, і саме заради цього ми стаємо ЦЕНТРОМ РОЗВИТКУ ІНІЦІАТИВ «ІНСОРС».