Про нас

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – неприбуткова громадська організація, що є платформою для розвитку та впровадження ініціатив, спрямованих на покращення якості життя мешканців сільських територій.

Офіційна дата заснування

28 грудня 2015 року.

Наша візія

   ГО «ІнСорс»- ефективно працююча організація, лідер Західної України зі соціально-економічного розвитку сільських територій, сталим фінансуванням з різних джерел та кваліфікованими експертами.

  Наша місія: Покращення якості життя мешканців сільських територій через розвиток та підтримку місцевих ініціатив.

  Передумови створення:

Свою діяльність громадська організація “Центр розвитку ініціатив «ІнСорс” розпочала як ініціативна група у 2014 році із роботи над створенням вуличних комітетів в селі Великі Загайці Шумського району Тернопільської області.

У 2015 році результатами діяльності ініціативної групи жителів села Великі Загайці почали цікавитися чимало активних та цілеспрямованих людей із різних населених пунктів Шумщини. Це стало поштовхом для офіційної реєстрації громадської організації «Ініціативна Шумщина», яка спрямовувала свою діяльність на Шумський район Тернопільської області.

Окрім іншого, однією із основних та найважливіших причин заснування ГО «Ініціативна Шумщина» була низька громадська активність місцевих жителів та мала кількість дієвих місцевих громадських об’єднань.

У вересні 2018 року членами ГО «Ініціативна Шумщина» було прийняте одноголосне рішення про ребрендинг організації, у результаті чого ГО «Ініціативна Шумщина» змінила назву на ГО “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ІНІЦІАТИВ «ІНСОРС», розширила територію та напрямки діяльності.

Варто зазначити, що команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» намагається в кожен свій проект залучати три сторони (громадськість, представників місцевої влади та приватний сектор), а також вважає, що розвиток у будь-якій сфері неможливий без наочної демонстрації успішних прикладів реалізації ініціатив та надання можливості спілкування із реалізаторами цих ініціатив.

 Пріоритетні напрями діяльності організації:

  • Соціально-економічний розвиток;
  • Громадська активність;
  • Розвиток туристичного та культурного потенціалу;
  • Робота з молоддю.