Official information

Center for Initiative Development “InSource” is a non-profit non-political public organization that is a platform for the development and implementation of initiatives aimed at improving the quality of life of residents of small communities.

Команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» намагається у кожен свій проєкт залучати три сторони (громадськість, представників місцевої влади та приватний сектор), а також вважає, що розвиток у будь-якій сфері неможливий без наочної демонстрації успішних прикладів реалізації ініціатив та надання можливості спілкування із реалізаторами цих ініціатив.

Офіційна дата заснування

24 грудня 2015 року.

Наша візія

ГО «ІнСорс» – ефективно працююча організація, лідер Західної України зі соціально-економічного розвитку малих громад, сталим фінансуванням з різних джерел та кваліфікованими експертами.

Our mission:

To improve the quality of life of small community residents through the development of community competencies and support for local initiatives.

 Пріоритетні напрями діяльності організації:

 • Соціально-економічний розвиток;
 • Громадська активність;
 • Розвиток туристичного та культурного потенціалу;
 • Робота з молоддю.

На сьогодні більшість проєктів організації втілюються на території Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей.

ГО “ІнСорс” має підписані меморандуми про співпрацю з різними громадськими об’єднаннями з Тернопільської, Рівненської, Хмельницької областей та міста Києва.

У 2019-2021 роках ГО “ІнСорс” організувала 327 заходів, учасниками яких стало більше 3000 осіб (згідно бланків реєстрації).

Команда ГО «ІнСорс» має значний досвід щодо популяризації та впровадження механізмів громадської участі в межах територіальних громад, а володіє достатніми компетенціями щодо розвитку та підтримання спроможності місцевих громадських організацій. Починаючи з 2018 року, командою ГО «ІнСорс» організовано та проведено більше 200 заходів різного характеру у сфері використання механізмів громадської участі. Це діяльність була частиною таких проєктів: «Сатанівсько-Шумська громадська майстерня», «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади», Інформаційна кампанія з впровадження бюджету участі в Шумській об’єднаній територіальній громаді», «Популяризація електронних петицій» тощо.

З 2019 року експерти ГО «ІнСорс» надають менторську підтримку щодо організаційного розвитку новоствореним громадським організаціями з Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей.

Окрім цього, команда ГО «ІнСорс» багато уваги приділяє своєму організаційному розвитку.

В ГО «ІнСорс» затверджена та реалізовується Стратегія розвитку Центру розвитку ініціатив «ІнСорс».

В організації розроблені, затвердженні та діють ряд політик, якими керуються члени організації у своїй поточній діяльності, а саме:

 • Інструкція з управління персоналом,
 • Інструкція з організації діяльності,
 • Політика з управління фінансами,
 • Положення про документообіг,
 • Положення про діяльність правління ГО «ІнСорс»,
 • Положення «Про волонтерську діяльність»,
 • Положення «Про підлітковий осередок «Junior team» громадської організації «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс».

У цих внутрішніх документах ГО «ІнСорс» регламентується механізм залучення персоналу й роботи з ним, оформлення відряджень; фінансове управління; управління проектами; адміністрування контрактів; звітування про перебіг робіт, надання та адміністрування субгрантів та інше.

Щорічно ГО “ІнСорс” відкрито звітує про свою діяльність та публікує Річний звіт.