Reports

Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” завжди відкритий у всіх напрямках своєї діяльності. Наша організація багато уваги та зусиль прикладає для системного та якісного висвітлення своєї щоденної роботи.

Річний звіт організації є важливим елементом внутрішнього та зовнішнього моніторингу нашої діяльності, а тому ми відповідально підходимо до його створення та надаємо у вільний доступ для ознайомлення всім бажаючим.

Звіт 2021

Наша команда доповнилася новими людьми. Ми бережемо традиції, сформовані попередніми роками нашої діяльності, а також апробовуємо нові формати та підходи. Ми багато приділяємо уваги нашому професійному розвитку, працюємо над впізнаванністю ГО «ІнСорс», завжди відкриті до нових партнерств та ініціатив, а також цілеспрямовано та амбітно розширюємо географію нашої діяльності.

Більше про наш 2021 рік читайте у звіті.

Звіт 2020

Для Центру розвитку ініціатив “ІнСорс” 2020 став роком відкриття нових горизонтів та перевірки на стійкість, професійність і цілеспрямованість.

Більше про наш 2020 рік читайте у звіті.

Звіт 2019

«Всі дороги ведуть в ГО «ІнСорс»!» – цю фразу придумали не ми, але саме вона зробила наш 2019 рік.

Що ще цікавого було в цьому році, читайте в звіті!

Звіт 2018

У вересні 2018 року членами ГО «Ініціативна Шумщина» було прийняте одноголосне рішення про ребрендинг організації, у результаті чого ГО «Ініціативна Шумщина» змінила назву на ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ІНІЦІАТИВ
«ІНСОРС», розширила територію та напрямки діяльності.
Але це ще не все, що встигла наша команда у цьому році. Більше читайте у звіті!