Звіти діяльності

Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” завжди відкритий у всіх напрямках своєї діяльності. Наша організація багато уваги та зусиль прикладає для системного та якісного висвітлення своєї щоденної роботи.

Річний звіт організації є важливим елементом внутрішнього та зовнішнього моніторингу нашої діяльності, а тому ми відповідально підходимо до його створення та надаємо у вільний доступ для ознайомлення всім бажаючим.

Звіт 2023

2023 рік, попри всі труднощі, завершився! Дякуємо тим, хто завжди поруч і допомагає втілювати плани, йти до мети та досягати бажаних результатів. Насамперед безмежна вдячність ЗСУ за захист свободи та можливість творити зміни й працювати.

2023 рік був складним, але водночас успішним для команди ІнСорс. Ми його завершуємо зі відчуттям впевненості, що рухаємося у правильному напрямку і за підтримки партнерів втілюємо важливі ініціативи та проєкти.

Більше про наш 2023 рік читайте у звіті.

Звіт 2022

2022 рік, найскладніший рік за всю історію української Незалежності, завершився!

24 лютого нас розбудили вибухи та сирени, але українці виявилися незламними. Весь цей рік ми боролися, підтримували один одного та продовжували працювати, опираючись на захист наших Збройних сил України та кожного й кожної, хто волонтерив, донатив та допомагав.

2022 рік… Рік повномасштабної війни росії проти України. Яких результатів вдалося досягти та що напрацювати?

Більше про наш 2022 рік читайте у звіті.

Звіт 2021

Наша команда доповнилася новими людьми. Ми бережемо традиції, сформовані попередніми роками нашої діяльності, а також апробовуємо нові формати та підходи. Ми багато приділяємо уваги нашому професійному розвитку, працюємо над впізнаванністю ГО «ІнСорс», завжди відкриті до нових партнерств та ініціатив, а також цілеспрямовано та амбітно розширюємо географію нашої діяльності.

Більше про наш 2021 рік читайте у звіті.

Звіт 2020

Для Центру розвитку ініціатив “ІнСорс” 2020 став роком відкриття нових горизонтів та перевірки на стійкість, професійність і цілеспрямованість.

Більше про наш 2020 рік читайте у звіті.

Звіт 2019

«Всі дороги ведуть в ГО «ІнСорс»!» – цю фразу придумали не ми, але саме вона зробила наш 2019 рік.

Що ще цікавого було в цьому році, читайте в звіті!

Звіт 2018

У вересні 2018 року членами ГО «Ініціативна Шумщина» було прийняте одноголосне рішення про ребрендинг організації, у результаті чого ГО «Ініціативна Шумщина» змінила назву на ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ІНІЦІАТИВ
«ІНСОРС», розширила територію та напрямки діяльності.
Але це ще не все, що встигла наша команда у цьому році. Більше читайте у звіті!