Офіційна інформація

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – неприбуткова громадська організація, що є платформою для розвитку та впровадження ініціатив, спрямованих на покращення якості життя мешканців малих громад.

Команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» намагається у кожен свій проєкт залучати три сторони (громадськість, представників місцевої влади та приватний сектор), а також вважає, що розвиток у будь-якій сфері неможливий без наочної демонстрації успішних прикладів реалізації ініціатив та надання можливості спілкування із реалізаторами цих ініціатив.

Офіційна дата заснування

24 грудня 2015 року.

Наша візія

ГО «ІнСорс» – ефективно працююча організація, лідер Західної України зі соціально-економічного розвитку сільських територій, сталим фінансуванням з різних джерел та кваліфікованими експертами.

Наша місія

Покращення якості життя мешканців малих громад через розвиток громадських компетенцій та підтримку місцевих ініціатив.

 Пріоритетні напрями діяльності організації:

  • Соціально-економічний розвиток;
  • Громадська активність;
  • Розвиток туристичного та культурного потенціалу;
  • Робота з молоддю.

На сьогодні більшість проєктів організації втілюються на території Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей.

ГО “ІнСорс” має підписані меморандуми про співпрацю з різними громадськими об’єднаннями з Тернопільської, Рівненської, Хмельницької областей та міста Києва.

У 2019-2020 роках ГО “ІнСорс” організувала 250 заходів в 42 населених пунктах, учасниками яких стало більше 2100 осіб (згідно бланків реєстрації).

Команда ГО «ІнСорс» має значний досвід щодо популяризації та впровадження механізмів громадської участі в межах територіальних громад, а володіє достатніми компетенціями щодо розвитку та підтримання спроможності місцевих громадських організацій. Починаючи з 2018 року, командою ГО «ІнСорс» організовано та проведено більше 200 заходів різного характеру у сфері використання механізмів громадської участі. Це діяльність була частиною таких проєктів: «Сатанівсько-Шумська громадська майстерня», «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади», Інформаційна кампанія з впровадження бюджету участі в Шумській об’єднаній територіальній громаді», «Популяризація електронних петицій» тощо.

З 2019 року експерти ГО «ІнСорс» надають менторську підтримку щодо організаційного розвитку новоствореним громадським організаціями з Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей.

Окрім цього, команда ГО «ІнСорс» багато уваги приділяє своєму організаційному розвитку.

В ГО «ІнСорс» затверджена та реалізовується Стратегія розвитку Центру розвитку ініціатив «ІнСорс».

В організації розроблені, затвердженні та діють ряд політик, якими керуються члени організації у своїй поточній діяльності, а саме: Інструкція з управління персоналом, Інструкція з організації діяльності, Політика з управління фінансами, Положення про документообіг, Положення про діяльність правління ГО «ІнСорс», Положення «Про волонтерську діяльність», Положення «Про підлітковий осередок «Junior team» громадської організації «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс». У даних внутрішніх документах ГО «ІнСорс» регламентується механізм залучення персоналу й роботи з ним, оформлення відряджень; фінансове управління; управління проектами; адміністрування контрактів; звітування про перебіг робіт, надання та адміністрування субгрантів та інше (детальніше див. додатки).

З 2020 року через пандемію COVID-19 ГО «ІнСорс» багато уваги приділяє налагодженню своєї дистанційної роботи через Office 365 та Google для некомерційних організацій. Для створення позитивного іміджу ГО «ІнСорс» та її впізнаваності розроблено логотип та брендбук організації.