Офіційна інформація

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – неприбуткова неполітична громадська організація, яка є платформою для розробки та реалізації ініціатив, спрямованих на покращення якості життя мешканців малих громад.

Офіційна дата заснування: 24 грудня 2015 року.

Пріоритетні напрями діяльності організації: соціально-економічний розвиток; громадська діяльність; розвиток туристично-культурного потенціалу; робота з молоддю.

Цільова аудиторія: мешканці малих громад, представники органів місцевого самоврядування, місцевих громадських організацій.

Наша місія: покращити якість життя мешканців малих громад через розвиток громадських компетенцій та підтримку місцевих ініціатив.

З 2019 року експерти ІнСорс надають менторську підтримку для організаційного розвитку новоствореним громадським організаціям Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей.

У 2019-2021 роках ІнСорс організував 327 заходів, які відвідали понад 13 000 осіб (за реєстраційними формами) та реалізував 8 проектів. Організація має професійну команду, яка забезпечує ефективне та своєчасне виконання проектів та зобов’язань. Організація має 6-річний досвід роботи на місцевому та регіональному рівні в Західній Україні. Команда організації добре розуміє ситуацію на місцях, може передбачати локальні тенденції, має хороші контакти з партнерами, що дозволяє швидко реагувати на виклики та проблеми.

ІнСорс підписав меморандум про співпрацю з різними громадськими об’єднаннями Тернопільської, Рівненської, Хмельницької областей та міста Києва. Організація активно співпрацює з органами місцевого самоврядування цих регіонів. За 6 років своєї системної діяльності вона мала досвід співпраці та грантової підтримки з місцевими, національними та міжнародними організаціями. Ці факти підтверджуються рекомендаційними листами від наших партнерів.

Організація розроблена, затверджена та має офіційні документи, якими керуються члени організації в їх поточній діяльності. Ці внутрішні документи ГО «ІнСорс» регламентують механізм залучення та роботи з персоналом, оформлення відряджень; фінансовий менеджмент; управління проектами; адміністрування договорів; звітність про хід робіт, надання та адміністрування субгрантів тощо.

Щороку ІнСорс відкрито звітує про свою діяльність та публікує Річний звіт. 

Команда ІнСорс при співпраці з креативною агенцією Digitalkit оновлено логотип та розроблено брендбук, які було презентовано 07 грудня 2023 року під час онлайн етеру.