Історія ГО

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – це команда людей, які люблять свою справу і готові для неї викладатися на повну! Ми віримо в те, що ініціативи творять зміни, а кожен з нас є джерелом змін. Головне – працювати і не боятися втілювати задумане в життя.

Наша ж історія розпочалася у 2014 році з невеликої ініціативної групи: де кілька людей зібралося, щоб діяти, змінювати та впливати. Ми ще не знали, як це будемо робити, але чітко усвідомлювали: бездіяльність – це не про нас.

Через рік наша ініціативна група офіційно об’єдналася і зареєструвала громадську організацію під назвою «Ініціативна Шумщина». Так почалася наша офіційна історія! Оскільки громадська діяльність для кожного з нас була тоді “новинкою”, то протягом наступного року ми в основному відвідували тренінги, брали участь у навчальних поїздках і вчилися писати проєкти та організовувати заходи.

У 2016 році «Ініціативна Шумщина» отримала перший грант і реалізувала свій перший проєкт. Це були дуже маленькі гроші і для дуже амбітної мети: популяризація та розвиток сільськогосподарської кооперації в Шумському районі Тернопільської області.

Саме з цього моменту для «Ініціативної Шумщини» почався період «пошуку себе». Ми організовували багато різних заходів, в нас була велика плинність членів організації, кожен мав своє бачення того, як нам розвиватися і чим займатися. Це був дуже нестабільний період, проте саме він привів до того, що у 2018 року членами ГО «Ініціативна Шумщина» було прийняте одноголосне рішення про ребрендинг організації, у результаті чого ГО «Ініціативна Шумщина» змінила назву на ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ІНІЦІАТИВ «ІНСОРС», розширила територію та напрямки діяльності.

Так, Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» став таким, яким він є зараз: незалежним, амбітним, об’єднаним спільними поглядами та бажанням професійно й наполегливо творити зміни.