Алла Дахновець

Громадська активістка, проєктна менеджерка, фасилітаторка програми «Активні громадяни», фахівчиня з місцевого самоврядування.

Має досвід залучення, координації та реалізації грантових проєктів, а також залучення місцевих, обласних та державних коштів, розвитку громадських об’єднань, впровадження механізмів громадської участі в межах територіальних громад. 

Розробка та реалізація стратегії розвитку громади, короткострокових планів і програм місцевого соціально-економічного та культурного розвитку.

Освіта

2017-2020 рр. – Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова, факультет управління та права, спеціальність «Публічне управління та адміністрування». Рівень підготовки: магістр.

2007-2012 рр. – Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка; фізико-математичний факультет; напрям підготовки: вчитель математики, інформатики. Рівень підготовки: спеціаліст.

Громадська діяльність

2021 по теперішній час – правління громадської організації «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс».

2019 по теперішній час – голова правління громадської організації «Осередок змін».

2016-2019 – волонтерка громадської організації «Єднання та розвиток громади».

Досвід роботи з питань реалізації Проєктів: 

2020 рік – Жіночий Business Camp з розвитку зеленого туризму в Сатанівській ОТГ за підтримки Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів ПРОМІС; Ревіталізація культурного простору» в рамках Програми «Успішні локальні громади» 2019, Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ). 

2019 рік – Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»; Створення Центру надання адміністративних послуг в Сатанівській ОТГ, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення ЦНАП.

2018 рік – Веломандри по Сатанівській громаді в рамках проекту Асоціації велосипедистів Києва «Зелене світло для велоруху в громадах», за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»; Розвиток культури у Сатанівській селищній ОТГ – інвестиція в людський капітал і конкурентоспроможність громади і регіону за підтримки Українського культурного фонду.

2017 рік – Сатанівсько-Шумська громадська майстерня за підтримки спілки “Громадські ініціативи України”. 

2016-2021 – фандрайзинг, проєктний, фінансовий менеджмент та координація проєктів місцевого розвитку. Залучення коштів обласного та державного бюджетів (субвенції; Державний фонду регіонального розвитку) та позабюджетних коштів.

Хобі: активний відпочинок, велоподорожі, настільні ігри.

Соціальні мережі