Марія Захарченко

Проектна менеджерка у сфері соціальних проектів, експертка з розвитку організаційної спроможності

У громадському секторі активно працює з 2015 року, маючи досвід роботи в українській ГО (ВГО “Комітет виборців України”) та міжнародних організацій (GIZ GmbH, SKL International). Працювала як у Києві, координуючи регіональні команди, так і на регіональному рівні, зокрема в складі Харківської команди в проекті з відновлення соціальної інфраструктури (за фінансування уряду Німеччини).

Міжнародна сертифікація у сфері проектного менеджменту (PMP – Project Management Institute, 2021 р.), кандидатка філософських наук у галузі соціальної філософії та філософії історії (КНУ імені Тараса Шевченка, 2016).

Проекти:

2021 «PROSTO: Підтримка доступності адміністративних послуг» (проект реалізовується компанією SKL International та фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida) – координаторка інституційної підтримки та обміну досвідом.

2020 – 2021 «3D Project: Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» (проект реалізується Фондом Східна Європа, за фінансової підтримки ЄС) – менеджерка проекту.

2020 «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу» (проект реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України») – координаторка з розвитку організаційної спроможності.

2019 – 2020 «All4One: Комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів АТО/ООС» (проект реалізовано Фондом Східна Європа, за фінансової підтримки Посольства Британії) – менеджерка проекту.

2018 – 2019 «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку» (проект реалізовано Фондом Східна Європа у співпраці з ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки уряду Німеччини) – менеджерка проекту.

Деякі публікації:

Електронна пошта: zakharchenko_maria@ukr.net

Соцмережі