Пікнік можливостей «На здибанку з ідеями» (фоторепортаж)

Сьогодні на відкритому громадському просторі «Арт-вулик» відбувся Пікнік можливостей «На здибанку з ідеями».
Учасники заходу змогли поспілкуватися з міським головою Володимиром Плетюком та дізнатися деталі співпраці Шумської громади із програмою DOBRE. 

Спеціалісти міської ради розповіли про етапи впровадження в Шумській ОТГ бюджету участі та вже реалізовані в його межах проекти, а також про ті ініціативи, які заплановано втілити цього року.
Команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» презентувала свій новий проект «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади» та також розповіла деталі оголошеного в межах даного проекту Конкурсу ідей (тем) для 7 відеороликів про Шумську громаду.

Найбільш цікавою частиною заходу виявилися розповіді гостів Пікніка можливостей з інших громад. Як організувати фестиваль та створити відкритий громадський простір, на які активності зі задоволенням та за власним бажанням ходитиме молодь, коли молодіжна рада громади стає дієвим осередком змін та впливу – про все це і не тільки розповідали Сергій Колісецький, громадська організація «Молодь Кременеччини» (місто Кременець), Катерина Шпендак, громадська організація «Громади єдність» (Іванівська ОТГ), Сергій Пилипів, громадська організація «Центр розвитку та підтримки громадських ініціатив» (Микулинецька ОТГ), Вікторія Костюк, Громадська організація “Асоціація ТЕЗА”, менторка Молодіжної ради Смизької ОТГ (Смизька ОТГ).
Команда ГО «ІнСорс» дякує всім, хто взяв участь в Пікніку можливостей.