Проект «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади» у селах Залісці та Забара

Залісці та Забара – в неділю саме з цими селами знайомився проект «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади».

Спільно із старостою села Анатолієм Вінічуком команда ГО «ІнСорс» шукала найвищу точку, відвідала заповітну територію, спілкувалася з місцевими підприємцями та старожилами. Ми хотіли побачити ці села іншими, зовсім не такими, якими їх знають всі. Чи нам це вдалося, дізнаєтеся вже в жовтні!

Вище описані заходи є частиною проекту «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади», що реалізується в межах конкурсу проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад» Програми DOBRE при підтримці ГО «Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр».

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю ГО «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.

USAID Ukraine – USAID Україна Global Communities Програма DOBRE Західноукраїнський ресурсний центр Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” Шумська об’єднана територіальна громада

Ivanna Mryha Ксенія Олексієвець Віктор Смоляк Сергій Олексієвець