Проект «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади» у селі Биківці

Биківці – місцина творчості та ініціатив. Биківці – село з цінним для дослідження минулим та наповненим талантами сьогоденням. Саме таким наша команда побачила його 18 серпня. У цей день ми встигли побувати тут на Дні села, поспілкуватися з багатьма місцевими жителями, а ще отримали унікальну можливість побачити Биківці у різні пори року та з різних сторін і ракурсів завдяки світлинам Василя Лук’янова. Також пан Василь провів нам екскурсію, показав багато красивих місцин та розповів про історію тутешніх споруд, а завдяки старості Надія Мартинюк ми відкрили для себе Биківці як село дуже ініціативних та креативних людей.

Вище описані заходи є частиною проекту «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади», що реалізується в межах конкурсу проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад» Програми DOBRE при підтримці ГО «Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр».

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю ГО «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.

USAID Ukraine – USAID Україна Global Communities Програма DOBREЗахідноукраїнський ресурсний центр Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”Шумська об’єднана територіальна громада

Ivanna Mryha Ксенія Олексієвець Віктор Смоляк Сергій ОлексієвецьМарія Макаревич