Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади» від команди ГО «ІнСорс»

Протягом кількох місяців всі бажаючі мали можливість спостерігати за тим, як команда ГО «ІнСорс» подорожує селами Шумської громади в пошуках унікальних місцин, історій та людей. За цей період відбулося 18 захоплюючих подорожей, під час яких вдалося відвідати 35 мальовничих сіл Шумської об’єднаної територіальної громади.

І ось 6 жовтня Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» представив результати своєї роботи – Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади». До нього увійшло 7 відеороликів: «Шумщина самозарадна», «Шумщина недосліджена», «Шумщина приміська», «Шумщина, яка вражає», «Шумщина кооперативна», «Шумщина, окутана легендами», «Шумщина містична».

Приємним є те, що презентація результатів проекту зацікавила багато шумчан. Захід відвідав міський голова Володимир Плетюк та розповів про своє бачення актуальності побідних ініціатив. Серед гостей заходу був також Дмитро Якимець, представник програми DOBRE та Західноукраїнського ресурсного центру. Підтримати команду ГО «ІнСорс» приїхала і ГО “ЦВІТ” (Вишнівецька ОТГ).

Ще до презентації відеожурналу «Непротоптаними стежками Шумської громади» командою проекту було прийняте рішення про його продовження, але вже в іншому форматі.

Деталі про це будуть згодом.

ГО «ІнСорс» вдячна всім, хто провів вчорашній вечір за переглядом «фільму про села Шумської громади» і за Ваші теплі та позитивні відгуки.

Вище описані заходи є частиною проекту «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади», що реалізується в межах конкурсу проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад» Програми DOBRE при підтримці ГО «Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр».

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю ГО «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.

USAID Ukraine – USAID Україна Global Communities Програма DOBRE Західноукраїнський ресурсний центр Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” Шумська об’єднана територіальна громада