Шумчани вчилися формувати команду

Чому важливо вміти працювати в команді, що таке «командна робота», якими є вміння конструктивно спілкуватися для створення єдиної команди – про це й не тільки можна було дізнатися та навчитися сьогодні, взявши участь у тренінгу «Формування команди».

Навчальний захід для шумчан був організований Центром розвитку ініціатив «ІнСорс» при співпраці з Шумською районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості. Тренер – Левко Довган, представник фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр». Захід став можливим завдяки участі Шумської об’єднаної територіальної громади в програмі DOBRE.

Тренінг проводився в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який реалізовується ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

USAID Ukraine – USAID Україна Global Communities Програма DOBRE Західноукраїнський ресурсний центр Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”