Підтримуємо своїх – купуємо в місцевих

Карантин змінив звичний стиль життя. Кожен з нас з одного боку намагається зберегти своє життя та здоров’я, а з іншого вчиться працювати в нових реаліях.

Під прицілом опинився й місцевий малий та мікро бізнес, виробники сільськогосподарської продукції, адже майже все закрито. Але є ті, хто і далі продовжує працювати, надаючи послуги і продаючи товари через інтернет Навіть в цих складних умовах ми не повинні забувати, що економіка регіону та добробут багатьох місцевих жителів залежить від їх самозайнятості.

Команда ГО «ІнСорс» закликає: якщо Вам треба щось купити чи замовити – купуйте у магазинах та у виробників з Шумського району, які продовжують працювати як в онлайні, так і в офлайні. Це не дасть зникнути малому бізнесу, допоможе йому втриматися на плаву та створить більш комфортні умови для населення.
Що пропонує ГО «ІнСорс»?

Наша організація створює інтерактивну карту https://inshumsk.com.ua/map, де будуть зібрані контакти виробників, приватних підприємців, невеликих магазинів, що пропонують свої товари та послуги в межах Шумського району.

Для чого ми це робимо?

Ми хочемо налагодити взаємодію «покупець-продавець» в умовах карантину.

Як це працюватиме?

ПРОДАВЦІ, ВИРОБНИКИ:

ПОКУПЦІ

На інтерактивній карті ви зможете знайти продавця чи виробника того продукти чи послуги, які вам потрібні, а також загальну інформацію про них та їхні контакти, щоб зробити замовлення онлайн.

ВАЖЛИВО

Розміщення інформації на карті є безкоштовним.

Будемо вдячні за поширення цієї інформації серед всіх зацікавлених, особливо місцевих підприємців.