Пошук експерта для проведення комплексного цифрового аудиту, розробки Політики цифрової безпеки та проведення тренінгу з цифрової безпеки (Продовжено)

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» шукає експерта для проведення комплексного цифрового аудиту ГО “ІнСорс”, розробки Політики цифрової безпеки та проведення тренінгу з цифрової безпеки

Термін подачі тендерних пропозицій

З 26 жовтня по 14 листопада 2022 року (Продовжено)

Адреса

46002, місто Тернопіль, вул.Коцюбинського М., будинок 5б

Максимальна сума тендеру

57 000 грн

Види послуг

Цифровий аудит, тренінг, експертний супровід

Опис

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – неприбуткова громадська організація, що є платформою для розвитку та впровадження ініціатив, спрямованих на покращення якості життя мешканців сільських територій. Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – це команда людей, які люблять свою справу і готові для неї викладатися на повну! Ми віримо в те, що ініціативи творять зміни, а кожен з нас є джерелом змін. А ще ми багато уваги приділяємо власному організаційному розвитку та вважаємо його невід’ємною частиною своєї щоденної діяльності.

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» в рамках міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», шукає експерта для проведення комплексного цифрового аудиту ГО “ІнСорс”, розробки та проведення 2-денної стратегічної сесії для персоналу ГО «ІнСорс» з метою розробки Політики цифрової безпеки (2-денна сесія) та супровід (5 годин консультацій), проведення одноденного тренінгу з цифрової безпеки.

Результатом цієї діяльності має бути звіт про результати комплексного цифрового аудиту ГО «ІнСорс», розроблена Політика цифрової безпеки та проведений одноденний тренінг з цифрової безпеки.

Замовник залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено 26 жовтня 2022 року.

Обсяг запланованих робіт:

Проведення комплексного цифрового аудиту ГО “ІнСорс”, розробка та проведення 2-денної стратегічної сесії для персоналу ГО «ІнСорс» з метою розробки Політики цифрової безпеки (2-денна сесія) та супровід (5 годин консультацій), проведення одноденного тренінгу з цифрової безпеки.

Термін надання послуги – листопад 2022 р. – січень 2023 року

Вимоги до виконавців

До участі в тендері запрошуються експерти, які мають практичний досвід роботи у третьому секторі не менше 5-х років. Наявність не менше п’яти рекомендацій від організацій ОГС щодо проведення комплексного цифрового аудиту та консультування з ІТ-тематики, зокрема цифрової безпеки

Для участі в тендері необхідно надіслати:

– лист зацікавленості (зі вказаною ціновою пропозицією), 

– резюме, 

– інформацію про досвід роботи,– пропозиції з детальним планом діяльності згідно з запитом

Критерії відбору:

1.Суб‘єкт підприємницької діяльності, зареєстрований згідно з чинним законодавством України;

2. Досвід тренерської діяльності;

3. Претендент має бути зареєстрованим/зареєстрованою на Маркетплейс http://cd-platform.org/marketplejs

4. Готовність надати послуги онлайн та офлайн.

5. Досвід співпраці з неурядовими організаціями та бізнес-середовищем;.

6. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

7. Практичний досвід в ІТ-сфері  буде перевагою

Свої пропозиції надсилайте на електронну пошту office@insource.com.ua 09 листопада 2022 року (включно)

Тематики

Цифрова безпека в ОГС. Розробка політик ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Віктор Смоляк (0971694278, viktor@smoliak.te.ua)

Кількість учасників – 13

Ця публікація створена Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».