(Продовжено) Відкритий тендер зі закупівлі Мініелектростанції в межах проєкту “Підтримка внутрішньопереміщених осіб Плужненської територіальної громади Хмельницької області”

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» оголошує відкритий тендер на закупівлю Мініелектростанції в межах проєкту “Підтримка внутрішньопереміщених осіб Плужненської територіальної громади Хмельницької області”, спрямованому на покращення умов перебування внутрішньо переміщених сімей, які зараз тимчасово проживають на території Плужненської територіальної громади Хмельницької області та реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні

Дата оголошення про тендер: 02 грудня 2022 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 26 грудня 2022 року о 15:00

Дата засідання тендерної комісії: 26 грудня 2022 року о 18:00

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 15:00 02 грудня 2022 року, розгляду не підлягатимуть. 

ГО “ІнСорс” шукає постачальників на наступний перелік товарів: 

  1. Мініелектростанція ARMAK AYDJ 022

Регіон доставлення: Плужненська територіальна громада Хмельницької області

Вимоги до кваліфікації підрядника:

Досвід роботи у сфері постачання товарів;

Позитивний імідж та надійна ділова і професійна репутація;

Здатність виконувати постачання товарів у визначені терміни;

Вчасне надання документації (рахунок, накладна);

Умови оплати, післяплати або передплати не більше 30% відсотків;

Доставлення товару на склад замовника (за можливості).  

Умови:

Між ГО «ІнСорс» та підрядником буде підписано договір постачання, в якому буде детально викладено умови співпраці. 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

Обов’язкова реєстрація юридичною особою або фізичною особою-підприємцем. 

Наявність відповідних КВЕДів.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію;

Копія документа, що підтверджує податковий статус;

Детальний прайс відповідно запиту;

Зразок договору постачання (закупки) товару (якщо є); 

Оригінал рахунку-фактури. 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

Прийнятна вартість послуг.

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі досвіду кандидатів, їхньої компетенції, співвідношення ціна-якість, можливості швидкого доставлення необхідного товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 15:00 02 грудня 2022 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: послуги на постачання товарів”, на адресу: office@insource.com.ua

Тендерна процедура:

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж тридцяти (30) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися за допомогою Teams/Zoom. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір.

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.