Оголошення про пошук експертів на форум “Запобігання домашньому насиллю в Тернопільській громаді”

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» оголошує про пошук експертів на форум “Запобігання домашньому насиллю в Тернопільській громаді” в межах проєкту “Тернопільська громада: об’єднуємо зусилля для запобігання домашньому насильству”, спрямованому на запобігання домашньому насильству. 

Термін подання пропозицій: до 26 лютого 2023 року о 15:00

ГО “ІнСорс” шукає 5 (п’ять) постачальників згідно з наступними темами: 

 1. Проведення досліджень, аналіз ситуації, розробка стратегії з запобігання домашньому насильству та місцевому рівні (для представників(-ць) ОМС, профільних служб та організацій, які працюють із запобіганням домашньому насильству).
 2. Інформаційно-просвітницька робота зі запобігання домашньому насильству та місцевому рівні (для представників(-ць) ЗМІ, профільних служб та організацій, які працюють із запобіганням домашньому насильству, ювенальна превенція).
 3. Навчання громади зі запобігання домашньому насильству та місцевому рівні (для представників(-ць) ОМС, соціальні працівники, профільних служб та організацій, які працюють із запобіганням домашньому насильству, психологи, ювенальна превенція).
 4. Громада в дії зі запобігання домашньому насильству та місцевому рівні (для представників(-ць) ОМС, соціальні працівники, неприбуткових організацій, профільних служб та організацій, які працюють із запобіганням домашньому насильству, психологи, ювенальна превенція).
 5. Закріплення правильної поведінки зі запобігання домашньому насильству та місцевому рівні (для представників(-ць) ОМС, соціальні працівники, неприбуткових організацій, профільних служб та організацій, які працюють із запобіганням домашньому насильству, психологи, ювенальна превенція).

Кожна послуга надається в форматі тренінгу для 20 осіб тривалістю 2 год.

Місце проведення форуму: місто Тернопіль

Дата та час проведення форуму: 23 березня 2023 року, 10:00 – 17:00. 

Вимоги до кваліфікації підрядника: 

 • Вища освіта (бажано соціологія, психологія). 
 • Досвід надання послуг в даній сфері. 
 • Досвід участі у громадській діяльності. 
 • Вільне володіння українською мовою.
 • Інший релевантний досвід та навички.
 • Досвід виступів перед великою аудиторією.
 • Здатність до командної роботи, проактивна позиція. 
 • Обізнаність з гуманітарними принципами та стандартами прав людини. 
 • Вміння дотримуватися дедлайнів, наявність навичок тайм-менеджменту. 
 • Сильні комунікаційні навички, високий рівень емпатії. 

Умови: 

Між ГО “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якій буде детально викладено умови співпраці. 

Вимоги до підрядника: 

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ. 
 2. Наявність відповідних КВЕДів. 

Підрядник надає організатору наступні документи: 

 1. Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію; 
 2. Копія документа, що підтверджує податковий статус; 
 3. Пропонований зміст тренінгу (тези до 1 ст.);
 4. Резюме. 

Документи повинні бути складені українською мовою та надіслані до 15:00 26 лютого 2023 року в електронному форматі з поміткою “експерт форуму”, на адресу: office@insource.com.ua

___________________________

Проєкт “Тернопільська громада: об’єднуємо зусилля для запобігання домашньому насильству” реалізується громадською організація “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”

Проведення форуму відбувається у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади.  Думки, погляди та рекомендації, викладені у цій публікації, належать авторам(-кам)  і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Канади.