Відкриття мандрівної виставки «На Зламі» у Рівному

28 лютого о 12:00 в приміщені Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Рівне, вул. Олександра Борисенка, 6) відбудеться відкриття мандрівної виставки «На Зламі» про труднощі в житті цивільних українців з 2014 року через війну на Сході України.

Виставка об’єднує статистичні дані зі свідченнями постраждалих. Вона демонструє особисті переживання звичайних українців, злами їхнього рутинного життя, проблеми адаптації ВПО, розповідає про справжнє обличчя нової «влади» на окупованих територіях Луганської та Донецької областей – правовий вакуум, відбирання майна, незаконні ув’язнення та катування незгодних.

«На Зламі» створена з метою осмислення теми війни в Україні, впливу збройного конфлікту на цивільне населення.

Україною виставка мандрує з 2019 року. З того часу «На Зламі» побувала в понад 30 містах України.

Презентація та створення виставки «На Зламі» стали можливими у рамках проекту «Уповноваження громадського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу», що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнський центр громадських ініціатив (Україна) спільно з Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” та партнерами за підтримки Федерального уряду Німеччини.

Правозахисна Коаліція “Справедливість заради миру на Донбасі”Рівненська обласна бібліотека