ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ «РОЗВИТОК БІЗНЕСУ ПІВНІЧНОЇ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ»

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» у співпраці з Лановецькою міською радою запрошують на презентацію проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини».

Подія відбудеться 11 травня в місті Ланівці. Початок реєстрації учасників 10:30

Під час презентації буде можливість дізнатися більше деталей про проєкт та всі його можливості й активності, поспілкуватися зі запрошеними гостями та поділитися власними думками й ідеями.

_______

Проєкт «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини» реалізується громадською організацією Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» у співпраці з Лановецькою міською радою в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.