Шукаємо підрядника з надання послуг кейтерингу для учасників тренінгу «Підготовка бізнес-плану» у місті Львів в межах проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини»

Шукаємо підрядника з надання послуг кейтерингу для учасників тренінгу «Підготовка бізнес-плану» у місті Львів в межах проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини».

Ознайомитися з технічним завданням можна за посиланням.

Зразок пропозиції можна завантажити за посиланням.

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу office@insource.com.ua, зазначивши у темі листа «Кейтеринг для учасників тренінгу «Підготовка бізнес-плану» у місті Львів».

Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу – office@insource.com.ua.

Термін подачі комерційних пропозицій 22 червня 2023 включно.

______

Проєкт «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини» реалізується громадською організацією Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” у співпраці з Лановецькою міською радою в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив “ІнСорс” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.