В МЕЖАХ БІЗНЕС-ШКОЛИ «B2B SCHOOL» ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «БІЗНЕС-СТРАТЕГІЯ ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ»

20 липня в межах бізнес-школи «B2B School», яка працює завдяки співпраці з програмою EU4Business, Фондом розвитку підприємництва та Центром розвитку ініціатив «ІнСорс», у місті Кременець було проведення тренінг на тему «Бізнес-стратегія для малого бізнесу».

Під час цього тренінгового дня з учасниками та учасницями навчального заходу працювала Оксана Кулеба – підприємиця, CEO, консультантка, громадська активістка.

Протягом 8 годин активної офлайн-роботи тренінгова група працювала у малих групах та багато обговорювала, опрацьовуючи матеріали та практичні завдання від тренерки.

У першій половині тренінгового дня учасники ознайомилися з методами аналізу макро- та мікросередовища, формуванням ніші бізнесу через аналіз об’єму ринку, а також формуванням конкурентної переваги та основних напрямків бізнесу.

Друга частина тренінгу була присвячена вибору стратегії розвитку компанії, бізнес-моделі та позиціонування. Крім цього, учасники тренінгу попрактикувалися у складанні стратегічного плану дій для компанії.

Наступний тренінг в межах бізнес-школи «B2B School» відбудеться 2 серпня в місті Збараж.

Захід організовано Центром розвитку ініціатив «ІнСорс» в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.