Відбувся тренінг «Грантова підтримка бізнесу»

20 вересня в межах проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини», який працює завдяки співпраці з програмою EU4Business, Фондом розвитку підприємництва та Центром розвитку ініціатив «ІнСорс», у місті Ланівці було проведено тренінг на тему «Грантова підтримка бізнесу».

Тренер заходу – Іван Кульчицький, експерт зі стратегічного та проєктного управління, PhD з економіки, сертифікований бізнес-коуч та ментор з інноваційного підприємництва, досвід роботи із МСБ, громадами, громадськими організаціями, тренер проєктів з розвитку бізнесу та місцевих громад за підтримки міжнародних донорів та програм USAID, UNFPA, UNDP, GIZ, МФ «Відродження», Polish Aid, U-LEAD.

Під час навчальної події учасники та учасниці дізналися про основні джерела фінансування бізнесу в Україні, особливості залучення грантового фінансування, секрети успіху написання грантових заявок. Під час тренінгу теоретична частина гармонійно доповнювалася практичними вправами, що позитивно впливало на роботу групи. У другій половині дня представники та представниці бізнесу Лановецької, Збаразької та Кременецької областей, багато розповідали про власний досвід написання проєктних заявок, а також отримали відповіді тренера на актуальні для них питання.

Наступний тренінг в межах проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини» відбудеться 28 вересня у місті Кременець та буде присвячений темі «Онлайн-маркетинг».

_________

Захід організовано Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці « EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

Фото Віктор Смоляк