Тренінг «Онлайн-маркетинг» в Кременці

28 вересня в межах проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини», який працює завдяки співпраці з програмою EU4Business, Фондом розвитку підприємництва та Центром розвитку ініціатив «ІнСорс», у місті Кременці було проведено тренінг на тему «Онлайн-маркетинг». Учасниками тренінгу стали представники підприємництва Збаразької, Лановецької та Кременецької територіальних громад.

Тренер заходу – Іван Кульчицький, експерт зі стратегічного та проєктного управління, PhD з економіки, сертифікований бізнес-коуч та ментор з інноваційного підприємництва, досвід роботи із МСБ, громадами, громадськими організаціями, тренер проєктів з розвитку бізнесу та місцевих громад за підтримки міжнародних донорів та програм USAID, UNFPA, UNDP, GIZ, МФ «Відродження», Polish Aid, U-LEAD.

Протягом навчального дня було опрацьовано такі теми як побудова дієвої цифрової маркетингової стратегії та інструменти онлайн-маркетингу. Отримані знання учасниці та учасники спробували застосовувати на практиці: у малих практичних групах опрацювати дієві інструменти онлайн-маркетингу, а також спробували сформувати свій маркетинговий план.

Наступний тренінг в межах проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини» відбудеться 11 жовтня у місті Ланівці.

_________

Захід організовано Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.