Партнерство з програмою «Активні громадяни»

З 2021 року Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» є партнером програми «Активні Громадяни» в Україні.

В команді Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» є три сертифіковані фасилітатори, які проводять тренінги в даному напрямку – Іванна Мрига, Алла Дахновець, Віктор Смоляк.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Програма стартувала в 2009 році та реалізується більше ніж у 78 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.

Мета програма полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

У 2021 році Центром розвитку ініціатив «ІнСорс» проведено 5 локальних онлайн-тренінги за програмою «Активні громадяни», за результатами яких 90 учасників та учасниць отримали сертифікати. Всього на участь у тренінгах було отримано 244 заявок з 20 областей України.

Учасники(-ці) подали 19 ПСД  на конкурс проектів від Британської ради, з них отримали підтримку – 4.

12 учасниць взяли участь у Ідеятоні та обласних пітчингах.

4 проєкти соціальної дії від учасників наших онлайн-тренінгів підтримано Британською радою до фінансування і вони будуть реалізовуватися у 2022 році у громадах Львівської, Рівненської та Хмельницької областей.