Сатанівсько-Шумська громадська майстерня

Територія проєкту: Шумська об’єднана територіальна громада Тернопільської області та Сатанівська об’єднана територіальна громада Хмельницької області.

Період діяльності: 2017-2018 рр.

Мета: Розвиток громадського сектора Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади та Шумської об’єднаної територіальної громади через створення навчальної платформи громадської дії.

Діяльність в межах проєкту: 40 жителів Сатанівської та Шумської ОТГ віком 16-35 років взяли участь в інформаційно-навчальних поїздках та двох тренінгах, спрямованих на підвищення обізнаності молоді щодо питань місцевого розвитку та громадської активності на місцях; 40 учасників проекту написали по одній проєктній заявці; проведено конкурс міні-проєктів серед учасників «Мій край є унікальним».

Проект «Сатанівсько-Шумська громадська майстерня» реалізовувався у співпраці із громадською організацією «Єднання та розвиток громади» (смт Сатанів Хмельницька область) за фінансової підтримки Громадської спілки «Громадські ініціативи України» в рамках проекту «Підтримка місцевих НУО і громадських ініціатив».