Створення та підтримка прихистків для ВПО

Рік реалізації: 2022

Географія:  Хоростківська та Шумська територіальні громади Тернопільської області, Плужненська територіальна громада Хмельницької області.

Донори: Фонд Східна Європа, Hygiene Home, Reckitt Benckiser Group, Fondation de France, Європейський Союз та Британська Рада в Україні.

Результати:

  1. Облаштовано 6 прихистків побутовою технікою та меблями: 
  • Центру тимчасового перебування у костелі Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії (місто Шумськ, Шумська ТГ, Тернопільська область)
  • Центр тимчасового перебування на базі Громадського будинку (раніше амбулаторія) у селі Плужне (Плужненська ТГ, Хмельницька область)
  • Прихисток у селі  с.Карашинці (Хоростківська ТГ, Тернопільська область)
  • Прихисток у селі М.Говилів (Хоростківська ТГ, Тернопільська область)
  • Прихисток у місті Хоростків (Хоростківська ТГ, Тернопільська область)
  • Прихисток у місті Хоростків (Хоростківська ТГ, Тернопільська область)
  1. Закуплено 112  одиниць побутової техніки. Обладнання отримано прихистками та використовується за призначенням. 
  2. Завдяки укомплектуванню 6 прихистків необхідною побутовою технікою вдалося якісно покращити умови проживання переселенців та допомогти їм адаптуватися і підготуватися до тривалого перебування у прихистках на той період, поки буде така необхідність.
  3. Надано гуманітарну допомогу продуктовими та непродуктовими наборами для ВПО Хоростківської ТГ Тернопільської області та Плужненської ТГ Хмельницької області.

Короткий опис проєкту:

Громадська організація “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” з початку війни у міру своїх ресурсів та можливостей продовжує активно працювати на місцевому рівні, перепрофілювавши свою діяльність на забезпечення гуманітарних потреб та допомогу в пошуку житла для внутрішньо переміщених осіб, які прибувають на Тернопільщину та Хмельниччину.

Протягом перших тижнів війни була можливість поселяти переселенців у будинках місцевих жителів, які були готові безплатно прийняти до себе людей, та у пустих будинках, які придатні для проживання. Проте потік людей у наш регіон, які потребують тимчасового притулку, постійно зростав. Саме тому ГО “ІнСорс” у співпраці з партнерами розпочали працювати над створенням Центрів тимчасового проживання, які б максимально відповідали потребам, були безпечними та комфортними. 

Крім цього, ГО «ІнСорс» активно співпрацює з благодійними та волонтерськими організаціями, що дозволяє залучати необхідну гуманітарну допомогу та сприяти продовольчій безпеці в Тернопільській та Хмельницькій областях.

Дякуємо партнерам на підтримку та об’єднання зусиль на шляху до перемоги.

Разом переможемо.