Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області

У 2024 році ІнСорс у співпраці з Тернопільською обласною військовою адміністрацією реалізували проєкту «Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області». Втілення ініціативи стало можливим в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Проєкт «Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області» був покликаний створити сприятливе середовище для розвитку та ефективної роботи мікро, малого і середнього підприємництва в Тернопільській області. Його місія полягала в тому, щоб локальні підприємці, зокрема представники релокованого бізнесу, ВПО, молодь, жінки, літні люди, особи з інвалідністю ефективно розвивали свій бізнес та завжди мали доступ до інформації та можливостей, які їм у цьому сприяли б. 

Завдяки проєкту налагоджено ефективну роботу 50 консультативних пунктів для бізнесу на базі ЦНАП у територіальних громадах Тернопільщини. 

А також:

  • Облаштовано 8 консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області на базі ЦНАП й забезпечено необхідними меблями та оргтехнікою. А саме: Білобожницька ТГ; Підгороднянська ТГ; Озернянська ТГ; Лопушненська ТГ; Купчинецька ТГ; Козівська ТГ; Вишнівецька ТГ; Іване-Пустенська ТГ
  • Організовано та проведено навчальний курс “Школа бізнес-консультанта” з 1 (одного) офлайн тренінгів з 3 (трьох) для 50 працівників/ць мережі консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області. Всього учасниками тренінгів стали 150 спеціалістів.
  • Організовано та проведено 5 онлайн вебінарів з надання послуг підприємцям у створенні, розвитку та масштабуванні бізнесу для понад 250 представників ОМС, представників бізнесу, зокрема релокованого бізнесу, окремих груп населення (молодь, жінки, літні люди, особи з інвалідністю), а також внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться на території області.
  • Проведено інформаційну кампанію щодо популяризації інформаційних пунктів для бізнесу на місцевому та регіональних рівнях.
  • Проведено воркшоп зі створення, розвитку та масштабування бізнесу Тернопільщини для 40 внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться на території Тернопільської області, а також бажаючих започаткувати власну справи
  • організовано форум для налагодження партнерських зв’язків між громадами, органами влади, бізнес-спільнотами, приватними та державними провайдерами з надання послуг для МСП та іншими зацікавленими сторонами  забезпечують комплексність та системність надання послуг та підтримки для бізнесу.

Проєкт «Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області», що реалізується Центром розвитку ініціатив «ІнСорс» у співпраці з Тернопільською обласною військовою адміністрацією в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні.