Звіти діяльності

Звіт 2018

У вересні 2018 року членами ГО «Ініціативна Шумщина» було прийняте одноголосне рішення про ребрендинг організації, у результаті чого ГО «Ініціативна Шумщина» змінила назву на ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ІНІЦІАТИВ
«ІНСОРС», розширила територію та напрямки діяльності.
Варто зазначити, що команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» намагається у кожен свій проект залучати три сторони (громадськість, представників місцевої влади та приватний сектор), а також вважає, що розвиток у будь-якій сфері неможливий без наочної демонстрації успішних прикладів реалізації ініціатив та надання можливості спілкування із реалізаторами цих ініціатив.


Звіт 2019

«Всі дороги ведуть в ГО «ІнСорс»!» – цю фразу придумали не ми, але саме вона зробила наш 2019 рік. Вона дає розуміння того, ким ми є для Вас. Збільшується наша команда, зростає кількість та географія партнерів і друзів, примножується аудиторія. На кожному з наших заходів ми все частіше радо зустрічаємо знайомі обличчя і кожного разу тішимось від кількості нових незнайомих нам людей.
2019 рік був багатий на події. Ми разом з Вами активно вчилися, розвивалися, приймали рішення та робили вибір. 2019 рік був насиченим, емоційним і стимулював нас змінюватися і, попри все, йти вперед. 2019 рік відкрив нові горизонти та показав амбітні перспективи.
Вже 4 роки поспіль команда ГО «ІнСорс» робить свій вклад в розвиток громадянського суспільства України. Ми чесно визнаємо, що не все у нас вдається, але саме завдяки партнерам, друзям та однодумцям ГО «ІнСорс» не зупиняється, а будує плани й спільно з Вами втілює їх в життя.
Ми вдячні кожному, хто нас підтримує та сприяє нашим починанням, хто відвідує наші заходи та хто цікавився і цікавиться нашою роботою.
Саме разом з Вами команда ГО «ІнСорс» впевнено йде у 2020 рік!