Команда ГО «ІнСорс» розпочала реалізацію річного проекту «Школа “Цифровий світ як він є”

Медіаграмотність, захист персональних даних, підвищення грамотності при використанні соціальних мереж, дотримання авторських прав у цифровому світі – про все це і не тільки можна буде дізнатися в межах Школи «Цифровий світ як він є», яка протягом 2020 року буде функціонувати для всіх бажаючих у приміщенні Шумської центральної бібліотеки.

16 лютого відбулося відкриття Школи і запуск її першого курсу для дівчат та хлопців віком 14-18 років. Перше заняття тренери школи присвятили «Історії розвитку ІТ комунікацій» Всього в межах одного курсу заплановано проведення 10 тематичних занять.

Варто зазначити, що організатори відбирали учасників Школи відповідно до попередньої реєстрації та свідомо обмежували кількість слухачів одного курсу. Це пов’язано з тим, що метою школи є не просто поінформувати про щось, а дати конкретні та актуальні знання та навички. На думку організаторів, позитивного та відчутного результату можливо досягнути лише працюючи з невеликою аудиторією.

Команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» спільно з Шумською центральною бібліотекою запланували протягом 2020 року провести ще два курси для різних вікових груп по 10 занять кожен:

  • травень-липень – курс для людей 18-60 років.
  • серпень-жовтень – курс для людей срібного віку.

Кількість учасників одного курсу не буде перевищувати 12 осіб.

Заняття проходитимуть протягом 2020 року щонеділі в приміщенні Шумської центральної бібліотеки (Тернопільська область) і будуть безкоштовними. Наповненість лекцій, особливості подачі інформації, приклади та практичні елементи занять будуть коригуватися відповідно до вікової групи та індивідуального запиту аудиторії.

Наступне заняття Школи «Цифровий світ як він є» заплановане на 23 лютого.