Спецпроєкт «Небесна сотня – герої, яких не забути»

Ось уже 6 років останній місяць зими для українців асоціюється з подіями Революції Гідності, які залишили болючий слід у свідомості кожного з нас.

Тай вцілому тема героїзму українського народу – вічна. Наш народ ніколи не боявся віддати життя за свободу.

Саме тому команда громадської організації «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» за ініціативи учасників нашого підліткового осередку Junior team вирішили висловити свою повагу та подяку перед Героями Небесної сотні у віршах та піснях. Ця ідея стала основою спецпроєкту «Небесна сотня – герої, яких не забути».

Таким чином, протягом лютого кожної неділі на сторінці громадської організації «ІнСорс» у фейсбук публікувалися короткі відеоролики від шумських підлітків – учасників Junior team. Зокрема, на відео можна побачити декламування віршів та виконання пісні від Соломії Грищук, Христини Редько, Ірини Мороз, Дмитра Уманціва та інших.

Ці відео створені в знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Всього в межах спецпроєкту створено 5 відеороликів, 4 з яких вже було презентовано. Цієї неділі, 22 лютого, о 20:00 у вільному доступі на сторінку ГО «ІнСорс» у фейсбук з’явиться останнє відео спецпроєкту «Небесна сотня – герої, яких не забути».

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» та Junior team закликає не дозволити собі та іншим забути події 2014 року та Героїв Небесної Сотні!

Україна пам’ятає!