Воркшоп з написання проєктів за методологією «Дизайн мислення»Програма «Єднання заради дії»

Чи знаєте ви що  таке дизайн мислення та яку користь воно може мати для розвитку вашої громади та вас особисто?  Методологія «Дизайн мислення» базується на здібності помічати людські потреби та розробляти нові рішення, використовуючи дизайнерські практики. 

 Програма «Єднання заради дії» запрошує взяти участь у дводенному воркшопі з написання проєктів за методологією «Дизайн мислення» у Тернопільській громаді, який відбудеться 7-8 квітня 2023 року в місті Тернопіль.

На воркшопі учасники/ці детально ознайомляться з методологією «Дизайн мислення»,  для того щоб  краще зрозуміти процес створення інноваційних рішень, та дізнаються як уникнути «провалу» здавалося би ідеального проєкту. 

За допомогою різноманітних практичних та творчих завдань ви пройдете повний цикл від виявлення потреб до генерації ідей та пошуку нестандартних рішень. Нові знання зможуть  вас привести до розробки та реалізації суспільно корисних та важливих проєктів в ваших громадах.  Ретельно підібрані  вправи  допоможуть опанувати навички емпатії, аналізу, структуризації, роботи в команді.  

Засвоєні знання та навички ви одразу зможете реалізувати на практиці, а саме розробити проєкт, який буде орієнтований на вас, мешканців громади, а також тих, хто знайшов для себе прихисток та безпеку у ваших громадах. Чи можливо створити проєкт, який буде задовольняти потреби всіх? — долучайтеся до  тренінгу та дізнавайтеся відповідь. 

Кому буде корисним тренінг: внутрішньо переміщеним особам  віком 30+, а також мешканцям приймаючих громад. 

Реєстрація на Воркшоп ідей за методологією «Дизайн мислення» за посиланням: bit.ly/3JUlx9t

Створені проєкти матимуть можливість взяти участь у грантовому конкурсі та отримати фінансову підтримку від програми.

Про програму «Єднання заради дії» – це дворічна програма, яка має на меті допомогти внутрішньо переміщеним особам  в Україні навчитися цінним навичкам вирішення конфліктів та адвокації задля зменшення їх вразливості  та підвищення згуртованості громад. Програма працює з наступними віковими категоріями з-поміж ВПО –  це діти від 6 до 18 років та дорослі від 30 років. 

Більше можливостей від програми на сайті (https://yednanniazaradydii.org.ua/) та на сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram  (@yednanniazaradydii). 

За додатковою інформацією можна також звертатися до Іванни Мриги, регіональної координаторки програми «Єднання заради дії» в Тернопільській області (0660462875, imryha@gmail.com)

_________________________________________

Цей анонс став можливим в межах програми «Єднання заради дії», що втілюється Радою наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) разом з Благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю IREX і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США.