В МЕЖАХ БІЗНЕС-ШКОЛИ «B2B SCHOOL» ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «ФІНАНСИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ, ГРАНТОВА ПІДТРИМКА»

02 серпня в межах бізнес-школи «B2B School», яка працює завдяки співпраці з програмою EU4Business, Фондом розвитку підприємництва та Центром розвитку ініціатив «ІнСорс», у місті Збараж було проведення тренінг на тему «Фінанси для власників, грантова підтримка».

Під час цього тренінгового дня з учасниками та учасницями навчального заходу працював Петро Лазарчук, керівник агенції трансформацій «M.CLASS».

Протягом 8 годин активної роботи навчальна група мала чимало практичних завдань та обговорень.

У першій половині тренінгового дня учасники ознайомилися з основними аспектами прийняття рішення про подачу заявки на участь у грантовому конкурсі та тим, як доцільно формувати бізнес-ідею для донора, взяли участь у практичній вправі «Формування ціннісної пропозиції».

За модеруванням Петра Лазарчука обговорили важливість міжсекторної співпраці, кооперації, експортний потенціал, сталий розвиток та інновації. Було опрацьовано мережеву структуру бізнес-проєкту, проаналізовано найбільш складні та важливі елементи бізнес-проєкту.  Крім того, учасники та учасниці попрацювали над виконанням вправи «Визначення найслабшої ланки бізнес-проєкту».

Друга частина тренінгу була присвячена  моделюванню конкурентних переваг бізнес-проєкту, прогнозуванню грошових потоків та розрахунку точки беззбитковості.

На завершення тренінгового дня учасники заходу ознайомилися з актуальними грантовими програмами.

Наступний тренінг в межах бізнес-школи «B2B School» відбудеться 10 серпня в Івано-Франківську.

Захід організовано Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.