УЧАСНИКИ БІЗНЕС-ШКОЛИ «B2B SCHOOL» ВІДВІДАЛИ ТРЕНІНГ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

10 серпня в межах бізнес-школи «B2B School», яка працює завдяки співпраці з програмою EU4Business, Фондом розвитку підприємництва та Центром розвитку ініціатив «ІнСорс», у місті Івано-Франківськ було проведення тренінг на тему «Інновації в бізнесі».

Під час цього тренінгового дня з учасниками та учасницями навчального заходу працювала Лариса Баранова – власниця бізнесу, консультантка, громадська активістка.

Протягом дня група дізналася про те, що таке інновації у бізнесі та якими вони бувають. Обговорили важливість інновацій та визначили переваги від їх впровадження. Чимало уваги було приділено інструментам та методам впровадження інновацій.

У другій половині дня учасники багато практикувалися в малих групах, зокрема пропрацювали метод брейншторм, метод фокальних обʼєктів, метод eBay, сторітелінг для бізнесу.

Окрім цього, тренінгова група опрацювала створення маркетингової інновації для бізнесу, отримала навички в розробці стратегії впровадження інновацій, визначення критеріїв для команди, готової працювати над впровадженням інноваційних ідей тощо.Наступний тренінг в межах бізнес-школи «B2B School» відбудеться 17 серпня в Ланівцях.

Захід організовано Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

Фото Віктор Смоляк