В місті Ланівці говорили про фінансову грамотність

11 жовтня в межах проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини», який реалізується завдяки співпраці з програмою EU4Business, Фондом розвитку підприємництва та Центром розвитку ініціатив «ІнСорс», у місті Ланівці було проведено тренінг на тему «Фінансова грамотність».

Тренерка заходу – Надія Карплюк, керуюча партнерка «K&K Consulting», бізнес-тренерка, бізнес-консультантка, співзасновниця ГО «Агенція зі сталого розвитку та інновацій».

Протягом 8 годин активної офлайн роботи учасники та учасниці опрацьовували практичні вправи, активно обговорювали дискусійні теми, обмінювалися досвідом та думками.

При професійному супроводі тренерки були опрацьовані такі підтеми: що таке «ідеальний бюджет», що таке управлінський облік та навіщо його вести, дохід і його види, витрати та їх види, собівартість, прибуток і його види, точка беззбитковості й строк окупності – в чому різниця? Окрім цього, учасники заходу проаналізували три основних звіти підприємця та їх показники.

Наступний тренінг в межах проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини» відбудеться вже 19 жовтня у місті Збараж.

_________

Захід організовано Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.