В місті Збараж відбувся тренінг «Фінанси для власників»

19 жовтня в межах проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини», який реалізується завдяки співпраці з програмою EU4Business, Фондом розвитку підприємництва та Центром розвитку ініціатив «ІнСорс», у місті Збараж представники бізнесу Збаразької, Лановецької та Кременецької територіальних громад стали учасниками тренінгу «Фінанси для власників».

Тренерка заходу – Надія Карплюк, керуюча партнерка «K&K Consulting», бізнес-тренерка, бізнес-консультантка, співзасновниця ГО «Агенція зі сталого розвитку та інновацій».

Офлайн тренінг тривав 8 годин та мав теоретичну й практичну складові. Учасники та учасниці заходу поновили свої знання на дану тему, змогли дізнатися відповіді на актуальні для них питання, а також знайти нові професійні контакти завдяки неформальному спілкуванні один з одним. Тренеркою багато уваги було приділено виконанню практичних вправ, обговоренню дискусійних тем, пошуку відповідей на незрозумілі моменти.

Зокрема, під час тренінгу учасники провели чек-ап фінансових термінів, мети бізнесу, принципів збільшення прибутку, обговорили найважливіші фінансові показники для власників, а також те, як правильно їх аналізувати використовувати у розвитку сталості власної справи. Значну увагу під час навчальної події було приділено аналізу точки беззбитковості, строків окупності та аналізу маржинальності.

Наступний тренінг в межах проєкту «Розвиток бізнесу північної Тернопільщини» відбудеться вже 24 жовтня у місті Ланівці.

______

Захід організовано Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.