ІнСорс оголошує запит цінових пропозицій на надання послуг з організації для проведення 5 заходів в місті Тернопіль

Запит на надання цінових пропозицій для Центру розвитку ініціатив “ІнСорс”

Послуги з організації та проведення заходів

Дата публікації запиту: 27 лютого, 2024

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Закупівля послуг за цим технічним завданням здійснюється в межах імплементації проєкту “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку у співпраці з UNDP в Україні, що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні.

ЗАГАЛЬНА МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Загальною метою цього завдання є отримання послуг Організація для проведення 5 заходів в місті Тернопіль в рамках поточного завдання та цілями, які визначено в проєкті “Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області”, який реалізує громадська організація “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”. Ця закупівля відповідає досягненню цілей Угоди про надання гранту UNDP-UKR_2023_ IEG/7.

Конкретні очікувані результати включають у себе, з поміж інших, наступні:

 • Завдання 1 Організація для проведення 3 (трьох) тренінгів, що включає оренду приміщення для 50 учасників та технічного обладнання й харчування для 55 осіб тренінгів (2 кава-паузи та обід).
 • Завдання 2 Організація для проведення 1 (одного) воркшопу, що включає оренду приміщення для 40 учасників та технічного обладнання й харчування для 45 осіб воркшопу (2 кава-паузи та обід).
 • Завдання 3 Організація для проведення 1 (одного) форуму, що включає оренду приміщення для 100 учасників та технічного обладнання й харчування для 110 осіб форуму (2 кава-паузи та обід).

ОБСЯГ РОБІТ

Під керівництвом визначеного представника Громадської організації “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”, Підрядник виконає наступні види робіт в рамках виконання завдань описаних детально в Технічному завданні (Додаток до запиту).

ДОСВІД І КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО ПІДРЯДНИКА

 • суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України;
 • має досвід роботи у відповідній сфері та відповідні КВЕДи; 

реєстраційні документи:

 • копію паспорта за реєстрацією ФОП або керівника підприємства – сторінки 1-6 та ті, на яких зазначено місце реєстрації;
 • виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • для платників єдиного податку: копія довідки чи свідоцтва платника єдиного податку, копія витягу з реєстру платників єдиного податку;
 • довідка про відкриття рахунку/реквізити банку;
 • має необхідні сертифікати, ліцензії на виконання вищезазначеної послуги; 
 • підрядник має продемонструвати можливість безбар’єрного доступу для учасників всіх заходів та наявність укриття на випадок повітряних тривог;
 • має можливість надати послуги у вказаний в договорі строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір про надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт, тощо);
 • постачальник має бути зареєстрований на підконтрольній території України, з терміном реєстрації не менш 2 (двох) років;
 • цінова пропозиція (будь ласка, заповніть Додаток до запиту).

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Цінова пропозиція подається до Громадської організації “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” не пізніше 18:00 год 08 березня 2024 року.

Документи повинні бути складені українською мовою, та у електронному вигляді (у форматі PDF одним файлом) надіслані учасником на електронні адреси громадської організації “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” office@insource.com.ua з темою листа «Цінова пропозиція на послуги з Організації для проведення 5 заходів в місті Тернопіль від ___________(ПІБ)».

До цієї Пропозиції додається:

 1. цінова пропозиція у формі Додатка до запиту (ціна повинна бути вказана в гривнях);
 2. референс-лист.

Додатки