ІнСорс оголошує запит цінових пропозицій на закупівлю компʼютерного обладнання для консультативних пунктів для бізнесу в Тернопільській області

Запит на надання цінових пропозицій для Центру розвитку ініціатив “ІнСорс”

Закупівля обладнання

Дата публікації запиту: 27 лютого, 2024

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Закупівля послуг за цим технічним завданням здійснюється в межах імплементації проєкту “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку у співпраці з UNDP в Україні, що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні.

ЗАГАЛЬНА МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Загальною метою цього завдання є отримання послуг Організація для проведення 5 заходів в місті Тернопіль в рамках поточного завдання та цілями, які визначено в межах імплементації проєкту “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку у співпраці з UNDP в Україні, що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні”. Ця закупівля відповідає досягненню цілей Угоди про надання гранту UNDP-UKR_2023_ IEG/7.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ / СПЕЦИФІКАЦІЯ ДО ЛОТУ №1

Постачання Підрядником Ноутбук, 8 штук для громадської організації “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”  має здійснюватися відповідно до нижчезазначеної технічної специфікації. 

Адреса доставки: місто Тернопіль, вулиця Грушевського, будинок 8

Умови постачання: В ціну предмета закупівлі включаються витрати на транспортування, навантаження, розвантаження до вказаної вище адреси.

Технічна специфікація: Ноутбук (Екран 15.6″/ Intel i3 (від 2.4 ГГц) або аналог або аналог / RAM не менше 8 ГБ / SSD / без ОД / Wi-Fi  / веб-камера)

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ / СПЕЦИФІКАЦІЯ ДО ЛОТУ №2

Постачання Підрядником комп’ютерна миша, 8 штук для громадської організації “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” має здійснюватися відповідно до нижчезазначеної технічної специфікації. 

Адреса доставки: місто Тернопіль, вулиця Грушевського, будинок 8

Умови постачання: В ціну предмета закупівлі включаються витрати на транспортування, навантаження, розвантаження до вказаної вище адреси.

Технічна специфікація: Комп’ютерна миша (Кількість клавіш: 3 шт Тип сенсора: Оптичний Інтерфейси: USB 2.0)

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ / СПЕЦИФІКАЦІЯ ДО ЛОТУ №3

Постачання Підрядником принтер, 8 штук для громадської організації “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” має здійснюватися відповідно до нижчезазначеної технічної специфікації. 

Адреса доставки: місто Тернопіль, вулиця Грушевського, будинок 8

Умови постачання: В ціну предмета закупівлі включаються витрати на транспортування, навантаження, розвантаження до вказаної вище адреси.

Технічна специфікація: Принтер (Лазерний друк – Чорно-білий, Мережеві інтерфейси – Wi-Fi, Кількість кольорів 1, Формат паперу: A4)

Деталі до ЛОТів описані в Технічному завданні (Додаток до запиту).

ВИМОГИ ДО ПІДРЯДНИКА

Загальні вимоги:

 • Офіційно зареєстрована компанія (для українських компаній – компанія має бути зареєстрована на території, підконтрольній уряду України). 
 • Досвід роботи у сфері постачання аналогічної продукції не менше 3 років, наявність відповідних КВЕДів.
 • Наявність сервісних центрів в Україні.
 • Наявність Web-сайту з інформацією про асортимент товарів, ціни та умови обслуговування. 
 • Уся партія товару (8 штук кожного лоту) повинна бути однієї марки, моделі та кольору (абсолютно ідентичні).

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 • Цінова пропозиція може бути подана тільки на усі лоти разом. Не приймаються цінові пропозиції, якщо вони не пропонують поставку товарів, які відповідають усім лотам.
 • Підрядник розглядає вказані технічні параметри, як мінімально прийнятні. Підрядник може пропонувати товар за лотом, який має за окремим параметром/параметрами кращі (вищі) показники, ніж вказано у цьому запиті.
 • Цінова пропозиція подається до громадської організації “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” (будь ласка, заповніть Додаток до запиту).

Цінова пропозиція подається не пізніше 18:00 год 08 березня 2024 року. 

Документи повинні бути складені українською мовою, та у електронному вигляді (у форматі PDF одним файлом) надіслані учасником на електронну адресу громадської організації “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” office@insource.com.ua з темою листа «Цінова пропозиція на обладнання (ноутбук 8 шт, комп’ютерна миша 8 шт, принтер 8 шт) від __________ (назва Постачальника)».

 До цієї Пропозиції додається:

1.  Рахунок

 • Рахунок виписано на громадську організацію “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”
 • Ціни без ПДВ
 • На рахунку є фраза «Ціни дійсні протягом 10 днів з моменту виставлення цього рахунку»

2.  Порівняльну таблицю між запитуваними та фактичними параметрами техніки.

3. Витяг про державну реєстрацію.

Додатки